Praha, Česká republika
+420778725725

Informace o mně

photo_2023-11-23 17.55.14

Sergei Videokameraman

 Uchovám si vaše vzpomínky…

Zachycení nadčasových vzpomínek po celé Evropě: Váš příběh, náš objektiv 🎥

✨ Dobrý den, jmenuji se Sergei (Deluxe Film) a jsem vášnivý videograf se sídlem v Praze, Česká republika. Mé srdce bije pro zachycení mimořádných okamžiků. Můj objektiv nezachycuje jen vzpomínky; tká je do tapiserie emocí a velkoleposti. Specializuji se na videografii z nejkrásnějších destinací, oživím váš milostný příběh v nejkouzelnějších lokalitách po celé Evropě.

Služby

 • Svatební videografie: Zachycení každého magického okamžiku vašeho velkého dne v dechberoucích lokalitách.
 • Komerční videa: Profesionální videa, která pomohou vašemu podnikání vyniknout a oslovit širší publikum.
 • Reels a YouTube videa: Moderní a dynamická videa pro sociální sítě, která zvýší vaši online viditelnost a zapojení publika.

🌍 Destinace rozkoše:
Od okouzlujících uliček Prahy přes romantické kouzlo italského jezera Como až po levandulová pole v Provence a sluncem zalité pobřeží Španělska – procestovala jsem krajiny, které jsou dokonalou kulisou pro vaše výjimečné okamžiky. Ať už je to historický zámek Průhonice, královská krása Vrtbovských zahrad nebo úchvatné pobřeží Costa Brava ve Španělsku, každý snímek je mistrovským dílem.

🎬 Deluxe Film Zkušenosti:
Deluxe Film není jen o zachycení emocí, ale o zachycení skutečné podstaty a nádhery okamžiků, které odrážejí vaši individualitu a styl. Jde o vytváření filmových příběhů, které konkurují událostem s „Tomáš Arsov“(cz) „Monatik“(ukr), „Elka“(rus), „Bilan“(rus) a dalšími známými osobnostmi. Jako oddaný kameraman jsem byl v letech 2016 až 2018 hlavním kameramanem projektu Wedding Workshop Europe a hrdým partnerem obchodního fóra „Event“ pro svatební profesionály v Moskvě v roce 2017.

🎥 Mistrovství na místě:
Díky specializaci na natáčení na místě přináším filmový nádech do každého prostředí – ať už se jedná o intimní soukromý večírek, velkolepou svatební oslavu nebo firemní akci. Každý záběr je uměleckým dílem a každé video se stává živou kapitolou nejcennějších okamžiků vašeho života.

Pojďme proměnit stránky vašeho života ve vizuální mistrovské dílo. Objednejte si mě jako svého kameramana a společně vytvoříme film, který bude vyprávět váš příběh a zachytí kouzlo vaší lásky v těch nejúžasnějších koutech Evropy. ✨🎥 #DeluxeFilm

#EuropeanVideographer #DestinationWedding #CinematicLoveStory“

…Vyprávějte svůj příběh.

Proč si vybrat Deluxe Film?

 • Profesionalita: Zaručuji vysoce kvalitní zpracování a profesionální přístup ke každému projektu.
 • Kreativita: Každé video je jedinečné, s důrazem na detail a originalitu.
 • Flexibilita: Působím nejen v Praze, ale po celé Evropě, abych vám mohl nabídnout nejlepší lokace pro vaše videa.

Spojte se se mnou a nechte mě zachytit vaše jedinečné okamžiky. S Deluxe Film budou vaše vzpomínky navždy živé a plné emocí.

Kontakt:

 • Telefon: +420 778-725-725
 • Email: info@deluxefilm.cz
 • Sociální sítě: @deluxefilmcz

Těším se na spolupráci s vámi a na vytvoření nádherných videí, která vypráví váš příběh.

… Pouze svatební kameramani vám zachovají nejlepší vzpomínky na jeden z nejdůležitějších dnů v životě a pomohou vám tento den uchovat ve své paměti navždy. A pro vaše podnikání nabízíme profesionální videa, která zvýší vaši viditelnost, zaujmou klienty a pomohou růstu vašeho byznysu.

Zpětná vazba

V tak zásadní den, jako je svatba, chce mít každá nevěsta vše dokonalé. Není vždy snadné dosáhnout dobře sladěné práce odborníků, ale my se snažíme, aby výsledek splnil všechna očekávání!
Nenechávejte vše na poslední chvíli a nenechte se unést. Je to vaše svatba a jen vy rozhodujete, jak a co se bude v tento krásný den dít.
Processed with VSCO with hb2 preset

Proč nám lidé důvěřují

Zpětná vazba od nevěst

Yuliya.
Není to jen kameraman, ale náš video Bůh! Tarantino kouří na vedlejší koleji! Ale vážně, Sergeji, moc ti děkuju, to video je neskutečně super, opravdu jsme ten den znovu prožili, zachytil jsi všechny důležité body, o výběru hudby a střihu obecně mlčím, všechno je prostě super !!! dá se ti věřit i se zavřenýma očima! Díky, ještě jednou ti patří to nejobrovštější !!! Nevěsty a ženichové jděte k Sergejovi!

Catherine
Sergey! Andrey and I are delighted with our wedding film !! I watched it 200 times already and every time the trembling sneaks … so you conveyed our emotions))). You caught the best moments from a different angle !!! the video is really live… everything is I wanted – „Live Wedding“. It’s nice to work with you, it’s so easy that you immediately become a friend. It’s cool that you do not impose your ideas, but only slightly correct and adorn our inventions! Thank you so much! Your works are inspiring! We wish you creative growth and success !

Julia
Sergeji! Chceme poděkovat za skvělé video. Abych byl upřímný, velmi se obával. Video je pro nás velmi důležitý detail. Zůstane pro naši paměť, pro celý život a nové generace. Na video se budou dívat naše děti a doufáme, že i pravnoučata. Měl jsem velké obavy, jak to dopadne, ale výsledek předčil všechna očekávání ! Video je takové lehké, nevtíravé, se zachycenými všemi zajímavostmi a nápady. Zvláštní, děkuji za hudbu! Sergeji, přejeme Vám tvůrčí inspiraci, úspěchy a pozitivní novomanželské zážitky 🙂 Děkujeme. Děkujeme, že jste s námi prožili náš den) S pozdravem Vasilij a Julie.

Emily
THANK YOU VERY MUCH for our wedding video! We were waiting for it with such impatience! We knew that you would do everything great but we were still worried. The movie is chic! It’s like we’ve lived this day all over again.
We have experienced bright impressions for life thanks to you and your professionalism. We  reviewed this film and the clip again and again, and each time we find something new, as first time. This clip is very gentle and reverent, I can not even believe that we are there))) In general, we are damn happy, thank you so much one more time!!!

Zpětná vazba od kolegů

Anton Dobrin (Koncertní director)
Vždy je radost spolupracovat s profesionály, zejména v oboru, ve kterém působíme. Práce s lidmi a organizace vystoupení umělců není vždy jednoduchá, a když jsou v týmu lidé, kteří se v tom evidentně vyznají, přestanete mít o jejich práci strach. Zvlášť když výsledkem této práce je stoprocentní uspokojení přání zákazníka.

Anton Ryabov (Presenter)
There are people-fans, from which energy is charged all around. Sergey is such a source of creative glow. I think he really loves his job, the result of his work always attracts the eye. Many times collaborated with Sergei and we are inevitably trapped Success! Keep it up)

Sergej Bratkov (moderátor)
Serjoža Poprvé jsem se přesvědčil, že vše, co děláte a co děláte, je správný směr !!!!. Je to další mistrovské dílo vaší plodné práce ! Prostě geniální jste prostě skvělý a skutečný profesionál a samozřejmě romantický opět bravo VELMI v pohodě budu s vámi rád spolupracovat znovu !

Vlad Zhestkov (moderátor)
Seržo, chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za video. Vždy je příjemné spolupracovat s profesionálem, který má zájem nejen natáčet, ale vdechnout videu i trochu kreativity! Víte… doporučila jsem vás svým klientům a budu to dělat i nadále!

Max Murov (organizátor)
Vícekrát pracoval v týmu se Sergejem, úžasně pozitivní, zajímavý člověk…. Kreativity v něm je dost a z toho, co natočil, umí udělat bonbónek! Můžete mu svěřit svou důležitou, rodinnou nebo firemní akci a budete spokojeni. Za velmi důležitou považuji jeho schopnost najít společnou řeč s kýmkoli, jednoduchost a snadnost komunikace. Není suchý a nudný, je živý a pozitivní – to vám usnadní práci s ním s jasnými emocemi a opravdu slavnostní náladou! Doporučuji!

photo_2023-11-23 17.48.30

O rezervaci

 1. Obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu, aplikace WhatsApp, Facebooku nebo Instagramu.
 2. Začněte diskusi a upřesněte podrobnosti: místo, datum, čas a vaše konkrétní představy.
 3. Jakmile budou detaily potvrzeny, formalizujeme dohodu podepsanou smlouvou, po které je nutné uhradit zálohu.

Kontakty

 • Telefon: +(420)778-725-725
 • E-mail: info @ deluxefilm.cz
 • Instagram: @deluxefilmcz

Poslat požadavek